Заява групи компаній WEXLER стосовно ініціативи ПАТ «Укртатнафта» монополізувати українській ринок палива

Ми уважно вивчили всі оприлюднені аргументи, які ПАТ «Укртатнафта» надала в своєму зверненні до Міністерства економічного розвитку та торгівлі, з вимогою розпочати спецрозслідування відносно імпорту нафтопродуктів в Україну. На жаль, на нашу думку, єдина мета, яку переслідують автори цієї ідеї збагачення ПАТ «Укртатнафта», шляхом руйнування конкуренції на українському ринку нафтопродуктів та подальшої його монополізації

ПАТ «Укртатнафта» має всі можливості для модернізації, розвитку і збільшення своє долі на ринку, але чомусь не робить цього. Ми не розуміємо чому «Укртатнафта» намагається збільшити свої прибутки не за рахунок модернізації підприємства та збільшення виробництва, а лише за рахунок монополізації ринку та збільшення ціни. 

Ми стверджуємо, що ініціатива ПАТ «Укртатнафта» не має жодного реального стосунку до захисту інтересів національного виробника, і шкодить інтересам Держави і національного споживача, який буде змушений оплатити все зі своєї кишені.

Після того, як ми розпочали роботу, оптові ціни на дизельне пальне одразу знизилися майже на 40 доларів на тоні. Наразі, ініціатива ПАТ «Укртатнафта» з монополізації ринку призведе лише до зворотного ефекту – кожного українця змусять платити значно більше за продукти переробки тієї самої нафти. 

13.04.2018

Больше новостей

Відкритий лист ТОВ
Відкритий лист ТОВ

Відкритий лист ТОВ "Анвітрейд" до міністра інфраструктури В. Омеляна та в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова

03.09.2018

Звертаємось до Вас з проханням сприяти змінам в Правила пломбування вагоно-цистерн для перевезення дизельного палива металевими запірно-пломбувальними пристроями (ЗПП).

"Анвітрейд" відвантажив 4000 тон дизельного пального для ПАТ "Укрзалізниця"

25.04.2018

Згідно договору від 20.04.2018 року для потреб ПАТ «Укрзалізниця» відвантажено 4000тон дизельного пального

Всього буде поставлено 30 000 тон по трьох контрактах від 20 квітня 2018 року.

«Анвитрейд» занял треть рынка трубопроводных поставок в I полугодии
«Анвитрейд» занял треть рынка трубопроводных поставок в I полугодии

«Анвитрейд» занял треть рынка трубопроводных поставок в I полугодии

17.07.2017

В первом полугодии 2017г. по нефтепродуктопроводу «Прикарпатзападтранс» в Украину поступило 524,5 тыс.т дизтоплива. Об этом OilNews сообщили в «Консалтинговой группе А-95» со ссылкой на данные собственного исследования.

Отправить заявку

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input