Новини

Міжнародна мережа АЗС AVIA виходить на ринок України в партнерстві з Wexler Group
Міжнародна мережа АЗС AVIA виходить на ринок України в партнерстві з Wexler Group

Міжнародна мережа АЗС AVIA виходить на ринок України в партнерстві з Wexler Group Міжнародна мережа АЗС AVIA виходить на ринок України в партнерстві з Wexler Group

30.01.2019

 

Wexler Group і AVIA Association в особі польської компанії UNIMOT підписали меморандум про широкомасштабну співпрацю. Спільна діяльність компаній буде спрямована в паливно-енергетичний сектор, зокрема у видобуток і переробку нафти. 

 

 

АЗК відомого швейцарського бренду з'являться в Україні вже в цьому році. Клієнти компанії зможуть користуватися програмами лояльності по всій Європі. На сьогодні мережа AVIA присутня в 14-ти країнах Європи та налічує більше 3000 АЗС.

 

Також заплановано локалізувати в Україні виробництво високоякісних нафтопродуктів, зокрема моторних палив та інших паливно-мастильних матеріалів. Спільне виробництво планується розпочати вже цього року.

 

 

AVIA відома своїм відповідальним та інноваційним підходом до виробництва палива, опалювальних та мастильних матеріалів. Нафтопродукти компанії мають високі показники якості та виготовлені з дотриманням більш суворих стандартів, ніж встановлені різними регулятивними нормами країн ЄС.

 

Передові технології компанії дозволяють істотно знизити споживання палива сучасними двигунами і відповідно зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Відкритий лист ТОВ
Відкритий лист ТОВ

Відкритий лист ТОВ "Анвітрейд" до міністра інфраструктури В. Омеляна та в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова Відкритий лист ТОВ "Анвітрейд" до міністра інфраструктури В. Омеляна та в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова

03.09.2018

Міністру інфраструктури України

Володимиру Омеляну

в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця»

 Євгену Кравцову

Шановні панове!

 ТОВ «Анвітрейд» є одним з найбільших замовників послуг залізничних перевезень дизельного палива в Україні. Також, ТОВ «Анвітрейд» є надійним постачальником дизельного палива для потреб «Укрзалізниці», і жодного разу не порушив умови співробітництва.

Звертаємось до Вас з проханням сприяти змінам в Правила пломбування вагоно-цистерн для перевезення дизельного палива металевими запірно-пломбувальними пристроями (ЗПП).

Вважаємо за необхідне додати в Правила пломбування офіційну можливість пломбувати металевими ЗПП Укрзалізниці, або власними пломбами підприємств, із занесенням в супровідну документацію, нижніх зливних люків вагоно-цистерн, та інших місць можливого несанкціонованого відбору вантажів. Наразі, пломбуванню ЗПП УЗ підлягають лише верхні наливні люки.

Зміни не потягнуть за собою жодних витрат ПАТ «Укрзалізниця», а навпаки приведуть до додаткових фінансових надходжень до бюджету Укрзалізниці, від підприємств, яки готові оплачувати додаткові пломби.

На даний момент, через юридичну неможливість опломбувати нижні люки вагоно-цистерн, українські підприємства втрачають сотні мільйонів гривень кожен рік. Максимальний розмір втрати лише з однієї цистерни, який ми зафіксували сягнув 10 507 кг дизельного палива. Середній мінімум системних втрат від 300 кг до 450 кг дизельного палива з однієї цистерни. Середній максимум втрат – від 2 до 3 тон з цистерни. Лише з однієї залізничній станції   Новоград-Волинський І, Південно-Західної залізниці в 2017 році було відвантажено 17150 вагоно-цистерн, а за 8 місяців цього року 10 782 вагоно-цистерн. Ціна палива на сьогодні – 25 гривень/літр. Мінімальні втрати підприємств від крадіжок у 2017 році - 171 500 000 грн., за 8 місяців 2018 – вже 107 820 000 грн. Наголошую – це мінімальні втрати із розрахунку лише 400л. з однієї цистерни. 

Ми знаємо що було вже декілька спроб навести лад у даному напрямку. Проте, знаючи ваше бажання здійснити реальні правильні зміни (завдяки вам було введено формульне ціноутворення при закупівлях палива)  просимо докласти максимум зусиль для зупинення крадіжок в великих розмірах на залізниці.

Офіційна можливість пломбувати нижні люки вагоно-цистерн – термінова необхідність для негайного припинення, та унеможливлення у майбутньому крадіжок дизельного палива під час перевезення.

Директор                                                                                                                      Белз П.П.

"Анвітрейд" відвантажив 4000 тон дизельного пального для ПАТ "Укрзалізниця" "Анвітрейд" відвантажив 4000 тон дизельного пального для ПАТ "Укрзалізниця"

25.04.2018

WexlerGroupпродовжує впровадження політики прозорого ринку нафтопродуктів, та повідомляє про виконання договорів по виграних тендерах.

ТОВ Анвітрейд (WexlerGroup)розпочав виконання зобов’язань по черговому контракту щодо поставки дизельного пального для ПАТ «Укрзалізниця».

Згідно договору від 20.04.2018 року для потреб ПАТ «Укрзалізниця» відвантажено 4000тон дизельного пального

Всього буде поставлено 30 000 тон по трьох контрактах від 20 квітня 2018 року.

ТОВ «Анвітрейд» став переможцем у трьох тендерах ПАТ «Укрзалізниця» по 10 000 тон з очікуваною вартістю по 296 400 000,00 грн. кожний. Пропозиції ТОВ «Анвітрейд» становили відповідно 283 999 800,00; 277 518 000,00 та 279 000 000,00 грн з ПДВ.

Всі закупівлі проходили із застосуванням формульного ціноутворення, яке передбачає корегування ціни в залежності від біржових котирувань нафти та нафтопродуктів, на час видання рознарядки на відвантаження від замовника – «Укрзалізниці».

Нагадаємо, за січень – квітень 2018 року ТОВ «Анвітрейд» вже на 100% виконав зобов’язання перед ПАТ «Укрзалізниця» по двом контрактам по 20 000 тон на умовах формульного ціноутворення.

Перший контракт на 20 000 тон дизельного пального було підписано на суму 572 999 000 грн, а остаточна ціна контракту становила вже 523 266 044,60 грн. (Економія УЗ – 49 732 956 грн)

Другий контракт на 20 000 тон було підписано на суму 576 936 000 грн, а остаточна ціна виконання склала 524 100 447,49 грн. (Економія УЗ - 52 835 552, 51)

«Анвітрейд» задоволений співробітництвом із таким стратегічним партнером як ПАТ «УЗ». Справа не в об’ємах чи грошах, а в тому, що ми маємо нагоду підтвердити. що за будь яких умов і за будь яких коливань ринку, «Анвітрейд» - це стабільний та надійний постачальник. Це і є наша головна вимога до себе: бути надійним партнером, незважаючи на обставини», - заявив комерційний директор ТОВ «Анвітрейд» Володимир Бойчук, під час підписання нових контрактів з ПАТ «Укрзалізниця»

На сьогодні ТОВ «Анвітрейд» є єдиним трейдером, який повністю та своєчасно виконує всі умови підписаних договорів.

Wexler Group закликає всі державні організації та установи, які є покупцями та споживачами дизельного пального, переходити на формульні умови ціноутворення.

тел.: +380 44 333 3314

info@wexlerglobal.com

http://wexlerglobal.com  

Заява групи компаній WEXLER стосовно ініціативи ПАТ «Укртатнафта» монополізувати українській ринок палива
Заява групи компаній WEXLER стосовно ініціативи ПАТ «Укртатнафта» монополізувати українській ринок палива

Заява групи компаній WEXLER стосовно ініціативи ПАТ «Укртатнафта» монополізувати українській ринок палива Заява групи компаній WEXLER стосовно ініціативи ПАТ «Укртатнафта» монополізувати українській ринок палива

13.04.2018

Ми уважно вивчили всі оприлюднені аргументи, які ПАТ «Укртатнафта» надала в своєму зверненні до Міністерства економічного розвитку та торгівлі, з вимогою розпочати спецрозслідування відносно імпорту нафтопродуктів в Україну. На жаль, на нашу думку, єдина мета, яку переслідують автори цієї ідеї збагачення ПАТ «Укртатнафта», шляхом руйнування конкуренції на українському ринку нафтопродуктів та подальшої його монополізації

ПАТ «Укртатнафта» має всі можливості для модернізації, розвитку і збільшення своє долі на ринку, але чомусь не робить цього. Ми не розуміємо чому «Укртатнафта» намагається збільшити свої прибутки не за рахунок модернізації підприємства та збільшення виробництва, а лише за рахунок монополізації ринку та збільшення ціни. 

Ми стверджуємо, що ініціатива ПАТ «Укртатнафта» не має жодного реального стосунку до захисту інтересів національного виробника, і шкодить інтересам Держави і національного споживача, який буде змушений оплатити все зі своєї кишені.   

Після того, як ми розпочали роботу, оптові ціни на дизельне пальне одразу знизилися майже на 40 доларів на тоні. Наразі, ініціатива ПАТ «Укртатнафта» з монополізації ринку призведе лише до зворотного ефекту – кожного українця змусять платити значно більше за продукти переробки тієї самої нафти. 

«Анвитрейд» занял треть рынка трубопроводных поставок в I полугодии
«Анвитрейд» занял треть рынка трубопроводных поставок в I полугодии

«Анвитрейд» занял треть рынка трубопроводных поставок в I полугодии «Анвитрейд» занял треть рынка трубопроводных поставок в I полугодии

17.07.2017

За шесть месяцев операторами поставок выступили 20 трейдеров (см. список). Крупнейший объем – 167 тыс. т (около 30% поставок) завезла компания «Анвитрейд», выступающая эксклюзивным оператором по отгрузкам автоналивом с Новограда-Волынского и Смыги. С марта трейдер также начал реализацию вагонными нормами.

WOG в январе–июне импортировал по трубе 82,5 тыс. т ДТ. При этом больше всего ресурса оператор поставил в апреле – 22,5 тыс. т.

Замыкают десятку лидеров по поставке трубопроводного ДТ компании «Е.Коннект» (9,8 тыс. т) и «Решотка С.П.» (8,1 тыс. т)

С марта также были начаты поставки трубопроводного ДТ в Черниговскую область, со сливом в Гомеле (Беларусь). За этот период поступило 93 тыс. т ДТ этого продукта. Основной объем, 12,5 тыс. т, импортировал «Анвитрейд». По 5 тыс. т – «Альянс Энерго Трейд» и «Глуско Украина». Еще тысячу тонн завез «Е.Коннект».

По итогам первого полугодия 2017 года все поставки трубопроводного ДТ составили 618 тыс. т, заняв 28% в национальном балансе дизтоплива. На белорусские НПЗ пришлось 53% (1,8 млн т).

В декабре 2015 г. Антимонопольный комитет Украины разрешил швейцарской International Trading Partners AG (Швейцария) купить акции компании «Юго-Западное акционерное общество трубопроводного транспорта нефтепродуктов». В марте 2016 г. сделка была закрыта. В июне прошлого года были возобновлены прокачки ДТ в Новоград-Волынский (Житомирская обл.), а с сентября – в Смыгу (Ровенская обл.).

Рейтинг поставщиков ДТ по нефтепродуктопроводу «Прикарпатзападтранс» в январе–июне 2017 г.

 

Место

Оператор

Объем, тыс. т

1

Анвитрейд

166,9

2

Вог Трейдинг

82,5

3

Альянс Энерго Трейд

69,9

4

Полюс

62,1

5

Роснефть (ТНК)

42,7

6

Темир Транс Захид

25,4

7

Галнефтегаз

22,0

8

Е.Коннект

9,9

9

Решотка С.П.

8,2

10

Кворум-Нафта

6,5

 

Другие

47,1

 

Всего

524,5

 ИСТОЧНИК

W ciągu sześciu miesięcy operatorami dostaw zostało 20 traderów (patrz listę). Największą objętość - 167 tysięcy ton (około 30% dostaw) sprowadziła firma "Anvitrade", która jest wyłącznym operatorem dla przesyłek pochodzących z terminalów Nowogradu-Wołyński i Smygi. Od marca spółka rozpoczęła wdrażanie dostaw drogą kolejową.

Відправити запит

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input